Інформація пр компанію "ЕКО Утилізація"

 Майже 10 років компанія "ЕКО УТИЛІЗАЦІЯ" - ecology-alfa.com.ua надає своїм клієнтам якісні послуги в питаннях поводження з небезпечними відходами. Починаючи з невеликого підприємства зі збору та транспортування сміття, рік за роком компанія набирала обертів, нарощуючи виробничі можливості і надійні зв'язки з партнерами.

 Зараз Група компаній з утилізації відходів займає лідируючі позиції на ринку, а надійні компаньйони дозволяють працювати по всій країні з різними видами і обсягами небезпечних відходів.

 Щорічно ми приймаємо участь в міжнародних конференціях з питань утилізації небезпечних відходів, переймаючи технології та досвід у наших європейських колег. Уже сьогодні в деяких містах України стали з'являтися баки для сортування сміття, що є першим кроком на шляху до чистої планети. В даний момент широко обговорюється проект по перетворення відходів в енергію, що ж має місце в Західній Європі.

Чому ЕКО Утилізація?

 Наша місія - створити ефективну і надійну схему зі збору, транспортування та утилізації відходів, щоб максимально відповідати вимогам і побажанням наших клієнтів.

 Наше бачення - це основоположна всього бізнесу і інструкція для кожної окремої його складової. Воно описує дії компанії для досягнення стабільного зростання і розвитку.

Клієнтам: Ми націлені надати нашим клієнтам якісне і своєчасне виконання послуг від початку і до кінця, за допомогою кваліфікованого персоналу, надійної схеми по утилізації відходів і швидкої підготовкою всієї необхідної документації.

Партнерам: Ми віримо, що спільна співпраця дозволить максимально задовольнити потреби наших клієнтів, увійти на нові ринки і досягти поставлених цілей, з найменшими фінансовими та часовими витратами.

Планета: Ми працюємо з відходами відповідно до норм і метою мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище.