Утилізація комп'ютерної техніки, оргтехніки в м. Львів

Прийом на утилізацію відпрацьованої техніки від населення
ТОВ "НВП "Еко утилізація" приймає на утилізацію відпрацьовану комп'ютерну техніку, електротехніку, побутову техніку. Приймаємо старі телевізори, комп'ютери та комплектуючі, радіоприймачі, холодильники, пральні машини та інші електроприлади. Для фізичних осіб — до 10 одиниць техніки послуга безкоштовна. Адреса прийомного пункту: м.Львів, вул.Хімічна, 20. Графік роботи: пн.-пт. з 9:00-14:00.

утилізація комп'ютерної техніки, оргтехніки Наша компанія пропонує повноцінний комплекс робіт з утилізації оргтехніки. Наші послуги будуть корисні всім організаціям, які провели переоснащення офісів, і не знають, що їм робити з морально застарілим обладнанням.

 Продати комп'ютерну техніку, принтери, факси, оргтехніку, МФУ, технічні характеристики яких не відповідають сучасним вимогам, практично неможливо. На ринку представлений величезний модельний ряд функціональної оргтехніки, яка має цілком доступні ціни. Саме тому навіть початківці бізнесмени, воліють використовувати нове обладнання, яке не доведеться ремонтувати щомісяця.

 Утилізація оргтехніки - ефективний спосіб позбутися від будь-якої техніки, використовуваної в офісі, в муніципалітеті, адміністрації, школі. Укладаючи договір на утилізацію з нами, ви отримуєте тверду гарантію того, що процес переробки буде проведено відповідно до законодавчих нормативів, і цілком безпечне для екології і людей.

До утилізації приймається наступна комп'ютерна техніка:

 1. телефони;
 2. факси;
 3. Комп'ютери;
 4. Монітори;
 5. Планшети;
 6. Принтери;
 7. Проектори.

Порядок утилізації оргтехніки

Офісна техніка перебуває на балансі установи і відноситься до основних засобів. Перш ніж здійснити вивезення оргтехніки, її слід списати. Для цього необхідно виконати наступне:

 • Визначити технічний стан кожної одиниці приладу;
 • Оформити необхідну документацію;
 • Отримати дозвіл на списання;
 • Демонтувати і розібрати.

Тільки після цього можна утилізувати і поставити на облік матеріали, отримані при ліквідації офісної техніки.

 Майже всі комп'ютери, монітори, інша офісна техніка містять золото, срібло, інші метали. Організація має право самостійно обробляти брухт металів і реалізовувати його. Але фактично рідко в яких установах є можливість самостійно утилізувати оргтехніку з вилученням відповідних деталей.

 Це обумовлено тим, що монітори, наприклад, відносяться до класу небезпечних відходів. За роки експлуатації вони накопичують радіацію. Тому утилізація комп'ютерної техніки - це прерогатива спеціалізованої ліцензованої організації. Результат її роботи - своєчасний вивіз відпрацьованого свій вік обладнання, разом з яким звільняються підсобні та складські приміщення, виробничі приміщення.

 За підсумками утилізації картриджів, ноутбуків, системних блоків, моніторів та іншого обладнання складається відповідний акт з додатком звітних документів, а також паспорт-розрахунок. На підставі даного пакета бухгалтери організації остаточно списують вказаний в акті перелік техніки з основних засобів.

Навіщо потрібна утилізація офісної техніки

 Друковані плати і корпусу комп'ютерної техніки містять бромовані антипірени, що уповільнюють горіння. Це токсичні речовини, що негативно впливають на нервову систему і репродуктивні можливості. Вони зможуть стати причиною ракових захворювань. При тривалому взаємодії з бромидами може виникнути порушення пам'яті і нормальної роботи щитовидної залози.

 Крім цього, в обладнанні є ще ряд токсичних і небезпечних речовин, руйнівний вплив яких проявляється при порушенні порядку утилізації офісної техніки у Львові:

 • Свинець. Цей метал токсичний, негативно впливає на центральну нервову систему, є в певних кількостях в акумуляторах, моніторах.
 • Кадмій. Це канцероген, вражає нирки і кістки. Речовина міститься в напівпровідникових пристроях (мікросхемах, світлодіодах, транзисторах і т.д.).
 • Ртуть. Речовина погіршує працездатність мозку, негативно діє на центральну нервову систему. Ртуть міститься в світловипромінюючих елементах плоских дисплеїв.
 • Суміш шестивалентного хрому. Вона використовується при виготовленні металевих корпусів, відноситься до високотоксичних канцерогенів.

 Полівінілхлорид (ПВХ). З нього виготовляється ізоляція для проводів. При спалюванні матеріалу виділяється токсичний газ діоксин.

 Щоб ці речовини не потрапляли в навколишню природу, потрібно утилізація принтерів та іншої офісної техніки. Вивіз такого обладнання на полігон як звичайних твердих побутових відходів не допускається.

 

«ЕКО УТИЛІЗАЦІЯ»: професійна утилізація комп'ютерної техніки

 Для виконання робіт з утилізації комп'ютерів та іншого офісного обладнання у компанії «ЕКО УТИЛІЗАЦІЯ» є всі необхідні дозволи:

 • Свідоцтво про постановку на облік в приладовій палаті;
 • Ліцензія на збір, транспортування, знешкодження, поховання, переробку та утилізацію відходів.

 Ми працюємо легально, відкрито, прозоро, на підставі договору. У числі наших клієнтів - комерційні організації та бюджетні установи.

 

Порядок роботи з нами наступний:

 1. Ви направляєте заявку;
 2. Ми з вами укладаємо договір;
 3. Проводимо первісну технічну експертизу техніки;
 4. Оцінюємо вартість обладнання;
 5. Утилізуємо прилади;

 Видаємо акт про утилізацію, паспорт-розрахунок.

При необхідності ми готові проконсультувати вас про нюанси знищення вийшов з терміну експлуатації обладнання.

 Телефонуйте до нас і позбавляйтеся від старих, неробочих офісних приладів!

Поділитись в соц. мережах