Утилізація лікарських засобів

Утилізація лікарських засобів Недоброякісні лікарські засоби і прострочені препарати підлягають вилученню та знищенню за рішенням власника зазначених лікарських засобів, рішенням служби з нагляду в сфері охорони здоров'я і соціального розвитку або рішенням суду.

 До виконання таких робіт пред'являються особливі вимоги. В даному випадку мова йде не тільки про екологію, а й про державні служби, які стежать за тим, щоб небезпечні відходи і ліки транспортувалися та утилізували згідно з установленими нормами і правилами.

 Виробничі площі, матеріально-технічна база і аналіз ринку послуг в сфері обігу відходів дозволяє нам швидко і ефективно виконувати роботи з вивезення та знищення фармацевтичних, лікарських препаратів, засобів гігієни, парфумерно-косметичної продукції у Львові та Львівській області.

Способи утилізації прострочених лікарських засобів

Маючи досвід роботи, ми можемо запропонувати різні способи утилізації відходів:

механічне подрібнення в шредері,

термічне знешкодження,

використання відходів при виготовленні добавок для виробництва цементу,

захоронення відходів на полігоні.

 Щоб виключити повторне появлення недоброякісних лікарських препаратів, засобів гігієни, парфумерії або косметики на ринку, ми порушуємо товарний вигляд продукції шляхом подрібнення в шредері. За бажанням Замовника процес подрібнення (порушення товарного виду) може бути знятий на фото або відеокамеру. За попередньою заявкою можлива присутність представника Замовника.

 Попереднє порушення товарного виду з відділенням упаковки дозволяє скоротити витрати на термічне знешкодження або захоронення, оскільки упаковка займає до 60% об'єму і ваги продукції. Для власників відходів це призводить до зменшення або повної відсутності плати за негативний вплив на навколишнє середовище.

 При необхідності ми надаємо допомогу у визначенні класу небезпеки відходів методом біотестування відходів в акредитованій лабораторії.

Поділитись в соц. мережах