Ціни на утилізацію відходів

 Завдяки величезному досвіду роботи (понад 15 років) і наявності власного сучасного устаткування ми забезпечуємо процес коли утилізація відходів здійснюється найбільш ефективно і безпечно.

 Промислові підприємства, організації різної спрямованості і навіть прості житлові будинки часто мають потребу в якісній переробці рідких і твердих відходів. Якщо в другому випадку така необхідність виникає рідше в силу відсутності специфічного небезпечного сміття, то в першому - це нагальна потреба.

 На промислових підприємствах утилізація відходів повинна проводитися регулярно, інакше воно просто ризикує зупинити свою діяльність. Своїми силами впоратися з таким обсягом найчастіше високого ступеня небезпеки сміття неможливо. Тому на допомогу приходять спеціалізуються на цьому виді діяльності фірми.

«ЕКО УТИЛІЗАЦІЯ» є лідером в наданні екологічних послуг в м. Львів.

Утилізація відходів різних видів

Отримана ліцензія дає право нам проводити переробку різного виду відходів. Сюди входить:

  • утилізація промислових відходів;
  • утилізація побутових відходів;
  • утилізація харчових відходів.

 Ми легко справляємося навіть з такими небезпечними відходами, як антифриз, відпрацьовані акумулятори, нафтошламу, лакофарбові матеріали, люмінесцентні лампи, відпрацьовані покришки.

 Все наше обладнання і автомобілі сертифіковані, який видав відповідну ліцензію (тут посилання на ліцензію), тому ви можете не турбуватися про стан навколишнього середовища. Кожен етап утилізації проводиться ретельно і строго контролюється фахівцями. Упаковка, транспортування і безпосередньо переробка здійснюється на високому професійному рівні, тим самим захищаючи природу і людей від шкідливого впливу токсичних речовин.

Черговість проведення робіт з утилізації відходів у Львові:

  1. Визначення обсягу відходів.
  2. Аналіз складу для виявлення компонентів і визначення класу небезпеки.
  3. Утилізація відходу може включати твердження його паспорта. Це потрібно для приведення діяльності у повну відповідність з «Правилами транспортування небезпечних вантажів».
  4. Вивіз сміття, сортування та пакування.
  5. Професійна дуже обережна навантаження.
  6. Вивіз на сучасному завчасно підготовленому транспорті.
  7. Переробка на новітньому обладнанні, що пройшов сувору екоекспертизи.

 Більш розширену інформацію можна дізнатися в розділі сайту «Статті». Якщо у вас виникли питання, менеджери нашої компанії з радістю дадуть відповідь на них по телефону. Телефонуйте! Все докладно пояснимо і оперативно оформимо заявку.

Поділитись в соц. мережах