Утилізация відпрацьованих мастил

Прийом відпрацьованого масла

 

автоцистерна

 

Пропонуємо продати відпрацьований моторне масло за вигідною ціною з самовивозом в пункти прийому у Львові. Здійснюємо збір і прийом відпрацювання трансформаторного, трансмісійного, компресорного та дизельного масел. 

 

Ціна: від 2 грн. / Літр *

 

Залишити заявку

Прийом неліквідного мазуту

 

транспортування мазуту

 

Купуємо старий мазут з зберігання (топковий, флотський, М 100). Самостійно відкачуємо та транспортуємо в пункт відновлення. Прийом неліквідного і старого мазуту, зачистка резервуарів і ємностей РТХ.

 

 

Ціна: від 2 грн. / Літр *

 

Залишити заявку

Прийом трансформаторного масла

Піч на пічному паливі

 

Купуємо трансформаторне масло у Львові, Києві та й повсій Україні.  

 

 

 

 

 

Ціна: від 5 грн. / Літр *

 

Залишити заявку

Збір відпрацьованого масла у Львові та всій Україні

 

Надаємо вигідні умови, будь-який зручний спосіб оплати на місці, самовивезення своїми автоцистернами і оперативні терміни виїзду.

 

Тел: +097 901 44 00

або залиште заявку на зворотний дзвінок

Моторне масло

 

моторне

Приймаємо відпрацьоване моторне масло

шестерінки

 

індустріальне

Купуємо індустріальні відпрацьований масла

трансформатор

 

трансформаторне

Прийом відпрацювання трансформаторних масел

Старий мазут

 

мазут

Купуємо неліквідний і обводнених мазут

 

Пункти прийому відпрацьованого масла

 

Компанія «ЕКО Утилізація» є одним з лідерів на ринку збору, прийому та вивезення відпрацьованого масла у Львові, Києві та по Україні. До основними напрямками діяльності фірми відносяться: збір, прийом, скупка, вивезення та покупка відпрацьованого масла, що не кондиційних, моторних, трансформаторних, трансмісійних, індустріальних, турбінних, компресорних масел, скупка відпрацювання, утилізація відпрацьованого масла, продаж темного пічного палива, відкачування неліквідного мазуту з наступний транспортуванням, а також зачистка мазутних резервуарів і ємностей.

 
 

Куди здати відпрацювання масла?

 

За час роботи компанія досягла високого професійного рівня. У штат входять досвідчені співробітники, які щорічно проходять атестацію в Державному екологічному нагляд. Ми працюємо з великими підприємствами міста Львова, Києва, а також з багатьма виробництвами по всій Україні.

 

Сьогодні наші клієнти можуть продати відпрацьоване масло за високими цінами за літр, не турбуючись за транспортування і подальшу утилізацію. Компанія має свій парк спецтехніки для збору відпрацьованого масла, відкачування мазуту і прийому відпрацювання. Пункти прийому відпрацьованого масла оснащені німецьким обладнанням, що дозволяє виробляти переробку нафтопродуктів з трьома стадіями очистки-фільтрації, завдяки чому досягаються високі фізико-хімічні показники. Якщо Ви не знаєте куди здати відпрацьовану оливу в Москві, то ми будемо раді Вам допомогти! Виїзд автомобіля в день Вашого звернення.

купуємо

ДОРОГО

працюємо без

посередників

Будь-яка форма

оплати

оперативні терміни

виїзду

дотримуємося чистоту

і акуратність

власний автопарк

спецтехніки

Поділитись в соц. мережах