Сьогодні: 22.Sep.2018

Утилізация відпрацьованих мастил

Утилизация відпрацьованих мастил Компанія «EKO Утилізація» надає послуги з утилізації моторного масла в м Львів і області.

 Цей вид відходів є сумішшю нафтопродуктів, піску, глини, інших механічних домішок і води. У мастил в середньому міститься до 56% нафтопродуктів, до 85% води і до 46% твердих домішок. Склад різниться в залежності від типу сировини, способу його переробки, використовуваного обладнання та інших параметрів.

 Не допускається утилізація мастил шляхом спалювання на промисловому майданчику, тому що в результаті цього процесу утворюються гази, що забруднюють повітряне середовище. За аналогічні дії передбачено адміністративне покарання. 

Розрізняють такі види масел:

 1. Замазученних грунт;
 2. Донний шлам;
 3. Продукти, що утворюються в результаті зачистки резервуарів;
 4. Водо-нафтова емульсія;
 5. Ловушечний нафту;
 6. Бурові шлами;
 7. Амбарний верхній шар.

Подібні відходи утворюються в результаті здійснення наступних видів діяльності:

 

 • Будівництво нафтогазових свердловин;
 • Експлуатація нафтогазових родовищ;
 • Очищення стічних вод з вмістом нафтопродуктів;
 • Чистка резервуарів на АЗС і т.д.

 Для накопичення нафтових залишків використовуються спеціально відведені майданчики або герметичні бункери. Утилізація нафтошламів допускається тільки на полігонах промислових відходів. Є також установки з переробки таких відходів. В результаті виходить вторинну сировину і мінімізується шкідливий вплив на грунт, повітря і грунтові води.

Переробка відпрацьованих мастил

 Переробка нафтошламів - цивілізований спосіб не просто позбавлення від відходів, а їх вторинного використання. Цей процес передбачає видалення води, твердих домішок і відбір нафтовмісних продуктів, які в підсумку можуть бути використані в якості палива для авто, котелень, застосовуватися в дорожньому будівництві, для створення бітуму. Воду після очищення можна також застосовувати повторно, а домішки утилізувати безпечним способом.

 Визначальним фактором при прийнятті рішення про переробку масел служать склад відходів і його фізико-хімічні властивості. У будь-якому випадку цей процес дозволяє повертати до життя землі і не допускати попадання в атмосферу летких фракцій вуглеводнів.

 Традиційно підлягають переробці нафтошламу резервуарного типу. Це відходи, зібрані при зачистці ємностей. Вони мають рідко-в'язкою консистенцією, в процесі переробки поділяються на нафтопродукт, тверді домішки, воду. Для цих цілей можна використовувати як механічний, так і хімічний спосіб переробки. Більш глибокому очищенню сприяє комплексна технологія.

Підприємство Еко Утилізація - безпечна утилізація відпрацьованого моторного масла

 Клас небезпеки нафтошламу - третій. Її транспортуванням та утилізацією має право займатися організація, що володіє відповідною ліцензією. Технічними, матеріальними і людськими ресурсами для безпечної переробки та захоронення подібних видів відходів володіє наша компанія.

 Ми займаємося утилізацією рідких і твердих нафтошламів. Власна платформа для переробки відходів дозволяє нам з найменшими витратами і екологічно безпечним способом переробити відходи або утилізувати їх.

 Наша компанія надасть допомогу в первинному зборі нафтошламів, при необхідності надаються ємності для збору, обладнані піддонами.

 При утилізації нафтошламу ціна розраховується за тонну. Остаточна вартість наших послуг залежить від виду нафтошламів, їх складу, обсягу вивезених відходів, віддаленості об'єкта, довгостроковості нашого співробітництва і інших параметрів.

З нами вигідно співпрацювати з наступних причин:

 1. Ми є спеціалізованою організацією з вивезення та утилізації відходів, маємо ліцензію на цей вид діяльності та інші необхідні дозволи;
 2. Вам надається вся документація, яка доводить, що діяльність у сфері роботи з відходами, що утворюються на вашому підприємстві, здійснюється в повній відповідності з вимогами природоохоронного законодавства;
 3. Вивіз здійснюється своєчасно, за узгодженим сторонами договору графіком;
 4. Наші фахівці мають допуск до роботи з відходами різних класів небезпеки. Тому гарантуємо професійний підхід до процесу транспортування та утилізації;

 У нас є власний автопарк із спеціалізованою технікою. Транспортування нафтошламів здійснюється в резервуарах закритого типу.

Роботи, що виконуються при утилізації масел:

 • Ліквідація аварійних розливів і високомолекулярних сполучних агентів.
 • Проведення аналізу грунту після збору відходів з поверхні землі. Виїзд фахівця на місце аварії.
 • Проведення аналізу водного середовища після збору нафтошламу з поверхні води. Моніторинг стану водного об'єкта для запобігання залишкових забруднень;
 • Транспортування - вивозиться із застосуванням спец техніки;

Поділитись в соц. мережах