Утилізація неліквідної і простроченої продукції

 Українське законодавство вимагає від підприємств будь-яких форм власності проведення робіт з утилізації продукції, що не відповідає різним вимогам. Це можуть бути як відходи пивоварного або лікеро-горілчаного виробництва, фармацевтичні препарати з вичерпаним терміном придатності, або шлюб від виробництва молочних продуктів.

 Українські компанії, розташовані в різних частинах країни, вже по достоїнству оцінили Наші послуги по напрямку утилізація простроченої, некондиційної або неліквідної продукції.

 Ми оперативно укладемо договір на проведення робіт з виїздом до Замовника.

 Наша компанія на підставі ліцензії здійснює такі види діяльності:

  1. Прострочена продукція піддається збору, упаковується перед вивезенням на утилізацію;
  2. Роботи, що призводять до втрати товарного вигляду бракованої продукції, з метою недопущення вторинного потрапляння в продаж;
  3. Неліквідна продукція, призначена для утилізації вивозиться на нашу промплащадку для далі переробки;
  4. Утилізація або знищення неякісної продукції;
  5. Утилізація зіпсованої продукції;

 Видача ВСІХ звітних документів - екологічні акти, фінансові.

  У будь-якого торгового підприємства або складського господарства, а також у логістичних компаній в процесі своєї діяльності можуть виникнути такі проблеми:

  • Освіта в обороті товарів з вичерпаним терміном придатності або закінченою реалізації - складське зберігання таких товарів вимагає місця, яке важко знайти в постійно змінювалися обороті;
  • Виявлення неліквідної продукції, яка не відповідає ГОСТу або іншої технічної документації - аналіз продукції на предмет її відповідності законодавству;
  • Поява товарів, що має нетоварний вигляд - бій, м'ята або розірвана упаковка;

 Наявність продукції, що знаходиться під митним контролем, конфіскат, і т.д. - поднадзорен знищення з наданням фото- відео- звітів.

Є питання на теми: утилізація простроченої продукції або що таке неліквідна продукція, звертайтеся. Ми відповімо негайно!

Поділитись в соц. мережах