Утилізація люмінесцентних ламп, ДРЛ, енергозберігаючих

 Отримайте річний договір на утилізацію люмінесцентних ламп за 1 годину! Ми знаємо все про утилізацію ламп денного світла!

В основному, люмінесцентні лампи бувають двох видів:

  • Тип ЛБ (20, 40, 80) - часто використовуються у вуличному освітленні, для приміщень. Виконані у вигляді скляної трубки, запаяної катодами на кінцях. Основний светообразующім агентом - люмінофор.
  • Довжина лампи від 600 мм до 1200 мм. Потужність: від 20 Вт до 80Вт. Мають тривалий період експлуатації від 12000 до 15000 ч. Виробляються в прямому, U-образному виконанні.
  • Тип ДРЛ (125, 250) - Використовується в вуличному освітленні. Зроблена у вигляді колби з люмінофором всередині. Вид цоколя: Е40. Довжина: від 176 мм до 228 мм. Потужність: від 125 до 250 Вт.

 Найбільш небезпечним відходом, який є результатом життєдіяльності офісних центрів, складських комплексів або гаражів, тобто тих місць, де є необхідність у застосуванні денного освітлення, є відпрацьовані люмінесцентні лампи. Руйнування самої колби може стати великою проблемою, а також привести до серйозних наслідків, пов'язаних з виділенням парів знаходиться всередині ртуті. Співробітники компаній, які відповідають за освітлення будівель, з легкістю замінять перегоріла на нову, а також складують її в спеціально відведеному місці.

 У нас Ви можете придбати спеціальний замінний контейнер для їх зберігання звернувшись в нашу компанію. У міру його наповнення, звертаєтеся в Нашу компанію. Ми приїжджаємо до Вас і, забираючи повний контейнер, на заміну надаємо порожній.

 Утилізація люмінесцентних ламп або ДРЛ, а також енергозберігаючих, проводиться на одній лінії. Технічно є одним процесом. Подивіться, як проводиться переробка люмінесцентних ламп.

Утилізація ртутних ламп

 Якщо ви не знаєте, куди здати лампи від солярію, то наша компанія стане Вашим кваліфікованим підрядником, саме прийшовши в "Еко утилізація", клієнт отримує максимум сервісу їх збору. Першим кроком є ​​придбаний у нас контейнер для ртутних ламп.

 Також дуже важливо прийняти правильне рішення коли виникає проблема - утилізація ламп від солярію, що з нею робити? Відповідь дуже проста - Зверніться в нашу компанію, для того щоб отримати повну і грамотну консультацію. Надаючи всебічну допомогу при наданні послуг, ми надає контейнери для ртутних ламп.

 Наша компанія при необхідності використовує в роботі малотоннажні вантажні автомобілі Volkswagen Transporter. Нами щорічно здійснюється транспортування й утилізація ртутних ламп, в кількості що перевищує сотні тисяч. Серед них вагому частку становлять лампи ДРЛ.

 Наша компанія по праву є одним з лідерів по утилізації і переробці ртутних ламп. Весь персонал пройшов необхідну професійну підготовку. Завод з утилізації енергозберігаючих ламп знаходиться в Львівській області, тому оперативність виконання робіт завжди залишається на найвищому рівні.

Оформіть заявку на вивезення ламп або отримати договір на утилізацію люмінесцентними ламп можна прямо зараз.

Поділитись в соц. мережах