Утилізація небезпечних відходів Львів

 Відходи - невід'ємний елемент життєдіяльності людини. Однак частина відпрацьованих мас при розкладанні надає несприятливий ефект на людей і навколишнє середовище. Справитися самостійно з ліквідацією такого роду відходів часом занадто проблематично. Компанія "ЕКО Утилізація" існує для того, щоб допомогти вам вирішити цю задачу. Вивіз небезпечних відходів у Львові - це те, чим ми займаємося безпечно і професійно.

Утилізація небезпечних відходівЕкологічні послуги компанії ЕКО УТИЛІЗАЦІЯ

Значна частина проблеми відноситься до розряду складною. Ми здійснюємо вивіз небезпечних відходів різних видів - гальванічні шлами, антифризи, замаслені відходи.

 Нерідко підприємства використовують на виробництві незвичайний рідкий метал - ртуть. Він у багатьох випадках незамінний, однак при витоку представляє для оточуючих більшу небезпеку. Тому утилізувати сам метал і містять його предмети, які стали непридатними (наприклад, термометри, барометри, лампи), потрібно з великою обережністю. Наші фахівці точно знають, як проводити збір та вивезення ртутно вмістимих відходів. Вони своєчасно приїдуть в потрібне місце, заберуть залишки і знищать їх відповідно до загальноприйнятих правил.

 Ми пропонуємо здійснити вивезення медичних відходів в короткі терміни, за всіма правилами і за доступними цінами.

 Ніщо так не шкодить навколишньому середовищу, як шкідливі вихлопи і виділення. Тому своєчасне вивезення токсичних відходів та їх утилізація дозволяє уникнути екологічних складнощів.

 Не менш важлива і правильна своєчасна ліквідація кислот, хімконцентратів, дезінфікуючих речовин - їх потрібно знищити до моменту викиду в атмосферу. Вивіз хімічних відходів строго контролюється державними службами. Наші фахівці добре знають природоохоронне законодавство і точно його дотримуються.

Замовити вивезення небезпечних відходів дуже просто: зателефонуйте нам, оформіть замовлення, і ми миттєво прийдемо на допомогу!

Поділитись в соц. мережах