Утилізація відходів: ацетон, смоли, ЛФМ, розчинники, клей.

Утилізація лакофарбових виробів До лакофарбової продукції відносяться смоли, різні органічні розчинники, всілякі клеї та інші матеріали, в широких масштабах застосовуються в таких сферах народного господарства як автомобільна, нафтохімічна, поліграфічна і деякі інші галузі.

 Відходи цих небезпечних в пожежному відношенні матеріалів підлягають негайному видаленню з території об'єкта. Крім того вони несуть ще загрозу отруєння оточуючих парами і шкідливими запахами. Тому питання позбавлення від залишків розчинників, мастик, клею стоїть на порядку денному у керівництва будь-якого підприємства.

 Ми здійснюємо утилізацію ЛФМ та інших відходів лакофарбових матеріалів. В даний час ліцензія на транспортування небезпечних відходів не потрібно, тому багато наших клієнтів привозять їх самостійно.

 Якщо у виробництві використовуються лаки, фарби, ґрунтовку, емалі, смоли, то це ті продукти хімічної промисловості, які називають лакофарбовими матеріалами, і від відходів яких ми допомагаємо позбутися.

 Будь-розчинник - це рідина або суміш, здатна розчинити в'яжучий матеріал органічного походження. Їх застосовують для промивання інструментів, обладнання. Утилізація розчинників дуже відповідальна справа, тому що важливі показники, на які звертають увагу перед застосуванням - токсичність, температура при якій може статися спалах, є фактором ризику.

З допомогу клею склеюють різні матеріали. Клей може мати як органічне, так і неорганічне походження, бути твердим, рідким, порошкоподібною. На адгезію або клейкість впливають температура, в'язкість, іноді інші фактори.

Смоли використовують для виготовлення гідроізоляції, а також є в'яжучими засобами. Випускаються в різних варіантах: в'язка рідина, порошок, гранули.

 Будь-який з перерахованих матеріалів, не зникає безслідно, а залишає захаращені території.

Наша компанія також допоможе очистити територію від:

  •  Відходи клею і всіх речовин, що клеять;
  •  Тара, забруднена лакофарбовими матеріалами;
  •  Відходи смол незалежно від їх стану - твердого, або рідкого;
  •  Відходи фарб: як рідких, затверділих;
  •  Відходи лаків - рідких і затверділих;
  •  Папір, ганчір'я, забруднена ЛФМ;
  •  Утилізація ЛФМ з простроченим терміном придатності;
  •  Утилізація розчинників, а також їх залишків після використання.

Поділитись в соц. мережах