Утилізація шприців і голок 

 Варто відзначити, що шприци та голки відносяться до класу Б, так як вони безпосередньо контактують з рідинами людського організму. У зв'язку з цим утилізація голок і шприців у Львові повинна здійснюватися в спеціально обладнаних для цього місцях і зі строгим дотриманням усіх заходів безпеки.

 Керівництво мед-установ визначає відповідальних осіб, на плечі яких лягає обов'язок по збору використаних шприців і голок до них і їх зберігання. Особлива увага приділяється шприців і голок класу В, тобто до тих, які безпосередньо контактували з інфікованими пацієнтами і можуть стати причиною поширення інфекції.

Підготовка до утилізації

 Перед утилізацією використані голки і шприци упорядковано відповідно до різних ємностей в залежності від класу відходів. Відходи класів Б і В ні в якому разі не можуть зберігатися разом. Перед зберіганням здійснюють дезінсекцію відпрацьованого матеріалу. Тільки після неї голки і шприци відправляють на зберігання і подальше вивезення на утилізацію. Виконувати роботи з транспортування та утилізації можуть співробітники тільки при дотриманні наступних умов:

  1. Вік старше 18 років.
  2. Наявність щеплень.
  3. Що пройшли медичний огляд.
  4. Ті, хто має імунізацію проти сироваткового гепатиту.
  5. Які пройшли відповідний інструктаж.

Ціни на утилізацію шприців і голок уточняйте в наших менеджерів!

Поділитись в соц. мережах