Утилізація відходів рослинних і тваринних жирів

 Кожне сучасне підприємство, яке здійснює свою діяльність в сфері харчової, медичної та косметичної промисловості, постійно стикається з проблемами накопичення відходів тварин і рослинних жирів. Жири тваринного і рослинного походження накопичуються в переробному обладнанні, накопичуються і засмічують каналізаційні стоки. Основна проблема полягає в тому, що дані відходи практично не розчиняються у воді, що веде за собою численні проблеми, аж до повної зупинки обладнання. Для того щоб таке не сталося, необхідно своєчасно проводити заходи, пов'язані зі збором та утилізацією подібних відходів. Утилізація продуктів тваринного і рослинного походження на увазі розчинення їх спеціальними органічними розчинниками.

Знешкодження та розміщення відходів рослинних і тваринних жирів.

 Проведення утилізації відходів рослинних і тваринних жирів повинно проводиться відповідно до санітарних норм, а також відповідними законами. Довірити таку роботу краще професіоналам, які володіють необхідними навичками, знаннями та досвідом. Гарантом легальності надаються в даній сфері послуг є ліцензія.

В даний час ліцензія видається на знешкодження і розміщення відходів різних класів небезпеки. І тільки компанії, що отримали її від федерального органу влади, мають право надавати послуги з утилізації відходів.

Поділитись в соц. мережах