Утилізація відпрацьованих синтетичних і мінеральних масел

  Утилізація відпрацьованих масел є в даний час серйозною проблемою, оскільки не кожне підприємство має для цього необхідними ресурсами (транспортом, фахівцями і т.д.) і досвідом. Для того щоб зрозуміти, наскільки важлива утилізація відходів, необхідно сказати, що синтетичні масла являють собою речовини, одержувані з органічних сполук. А мінеральні масла, що включають в себе цілу серію масловмістимих продуктів (трансформаторні, гідравлічні, мастильні та інші індустріальні масла) отримують при переробці нафти. Дана категорія масел при несвоєчасній утилізації або в разі аварійної ситуації може призвести до екологічної катастрофи цілих регіонів. Професійний підхід і високу якість робіт, які пропонує наша компанія, дозволить Вам забути про всі складнощі вивезення та утилізації даної категорії відходів.

Знешкодження та розміщення синтетичних і мінеральних масел

 Синтетичні та мінеральні масла містять ряд речовин і з'єднань, які становлять потенційну небезпеку для здоров'я людей, тваринного і рослинного світу і загальної екологічної ситуації. І тому важливим етапом їх утилізації є знешкодження відходів даного типу.

 Після того, як відпрацьовані мінеральні і синтетичні масла будуть знешкоджені, підходить черга процесу розміщення відходів - тобто остаточної утилізації продуктів максимально ефективним і безпечним способом. Гарантом високої якості нашої роботи є багаторічний досвід і позитивні відгуки клієнтів; наш офіційний статус на ринку підтверджений «Ліцензією на здійснення діяльності по знешкодженню і розміщення відходів I-IV класу небезпеки».

Поділитись в соц. мережах