Утилізація побутових відходів

 Побутові відходи - це сила-силенна клопоту і вантаж відповідальності для будь-якої організації. Наша група компаній може взяти все це на себе. Крім швидкого і ефективного усунення відходів діяльності промислового комплексу або іншого подібного закладу, ми піклуємося про екологічну чистоту даного процесу і повертаємо деяку частину продуктів для подальшого використання.

 З нами Ви вирішите проблему зі зберіганням малої кількості небезпечних промислових відходів. Наша група компаній має необхідну ліцензію для проведення відповідних заходів, а наші фахівці слідують строгим правилам роботи з промисловими відходами. Ми володіємо всіма необхідними технічними засобами та економимо ті кошти клієнтів, які витрачаються на транспортування, зберігання і подальшу переробку побутових відходів.

Наша компанія володіє всією необхідною технікою для утилізації відходів, автотранспортом і тарою для їх транспортування, штатом висококваліфікованих співробітників.

 Ми пропонуємо повний спектр послуг зі збирання, вивезення та утилізації різних відходів виробництва.

Знешкодження та розміщення промислових відходів.

 Повернемося до питання знешкодження небезпечних промислових відходів виробництва. В даний час ліцензія на утилізацію включає в своїй назві саме це - знешкодження і розміщення відходів. Цей етап дуже важливий для збереження здорової екології і тому повинен виконуватися виключно професіоналами.

Розміщення небезпечних промислових відходів виробництва також має ряд вимог - зокрема, відповідності ряду санітарних норм, законів, урядових постанов. Наша компанія має всі необхідні навички, виробничі потужності та дозвільні документи для проведення повного комплексу послуг з утилізації відходів цього типу.

Поділитись в соц. мережах