Утилізації лакофарбових засобів

 Необхідність утилізації лакофарбових засобів пов'язана з тим, що подібні речовини в своєму складі містять токсичні і пожежо небезпечні компоненти. Утилізація відходів повинна проводитися професійними організаціями, що володіють необхідними ліцензіями і разрешающими проводити дані заходи документами. У більшості випадків утилізують заходи зводяться до того, що подібні відходи спалюються в спеціально призначених для цих цілей печах. Але не всі види подібних відходів можуть бути утилізовані подібним чином, тому подібна технологія знищення не завжди виправдовує себе. Наша компанія пропонує сучасні екологічно безпечні методи і способи утилізації відходів лакофарбової продукції, що мають на увазі високу екологічну безпеку і відсутність відходів.

 У професійній сфері «знищення відходів» утилізація лакофарбових матеріалів є окрему галузь зі своїми особливостями і технологіями.

 Перш за все, лкм самі по собі мають кілька різновидів, кожна з яких вимагає особливого підходу до транспортування та утилізації. Так, лакофарбові матеріали, що випускаються в рідкому або порошкоподібної формі, діляться на 5 видів: фарби (органічні і мінеральні), емалі (застосовуються для металевих виробів), грунтовки, шпаклівки (затребувані в будівельно-малярних роботах), лаки (токсичні смоли для створення ефекту прозорої плівки).

Крім того, відповідно до екологічному законодавству, потрібно не тільки утилізація лкм, а й матеріалів, з ними мали справи.

Таким чином, професійна робота з утилізації лакофарбових матеріалів є комплексний процес. Який включає власне утилізацію лкм (як їх відходів, так і невикористаних, зіпсованих або з вичерпаним терміном придатності), а також поховання або переробку тари, в якій дані матеріали зберігалися.

Утилізацію відходів лакофарбових матеріалів, на увазі їх небезпеки для людини і навколишнього середовища, можна довіряти тільки професіоналам, до яких відносяться наші фахівці.

Знешкодження та розміщення відходів лакофарбових засобів.

 Для проведення утилізації відходів лакофарбових засобів компанія зобов'язана мати відповідну ліцензію - ліцензію на знешкодження і розміщення відходів. 

Знешкодження відходів лакофарбових засобів являє собою дуже важливий етап, так як дані речовини можуть містити компоненти, здатні стати реальною загрозою для життя і здоров'я людини, для екології.

Поділитись в соц. мережах