Утилізація харчових відходів

 Ми пропонуємо ліцензовані високоякісні послуги по утилізації неліквідів продуктів харчування, а також продуктів, термін придатності яких минув. На кожному підприємстві, що виготовляє продукти харчування, періодично з'являється необхідність вивезення та утилізації відходів. Але найчастіше знаходяться різноманітні причини (брак часу, відсутність транспорту і т.д.), що заважають зробити це вчасно. Як наслідок, продукти починають гнити, неприємний запах поширюється на багато кілометрів, заважаючи працювати і викликаючи неприємні відчуття. Виникає ще одна небезпечна проблема, біля «протухлих» контейнерів збираються полчища гризунів, які є переносниками небезпечних захворювань. Для того щоб уникнути всіх цих неприємних моментів, ми пропонуємо довіритися нашим професіоналам своєї справи, яке все зроблять швидко і якісно.

Головна особливість утилізації харчових відходів полягає в тому, що цей процес вимагає високої оперативності. Зрозуміло, що відбувається з контейнерами, повними харчових відходів, якщо вони постоять кілька днів ... особливо на спеці.

 Ми оперативно реагуємо на звернення клієнтів, приходячи на допомогу в найкоротші терміни.

 Ми пропонуємо кілька варіантів обслуговування з вивезення та утилізації харчових відходів (неліквідної або з вичерпаним терміном придатності продукції). Найзручніший варіант - замовлення повного сервісного пакета обслуговування по збору, вивезення та утилізації харчових відходів. Коли компанія надає спеціальні контейнери (підходять під ваші потреби розмірів) для зручного збору відходів, а бригада вантажників в супроводі спеціалізованого автотранспорту буде за узгодженим із замовником графіком виробляти вивезення харчових відходів.

Технологія утилізації харчових відходів може включати в себе їх поховання, або подрібнення на спеціальних установках разом з упаковкою та подальше використання, наприклад, в якості добавки для виробництва цементу.

Ми виробляємо утилізацію харчових відходів в повній відповідності з вимогами природоохоронного законодавства України, надаємо клієнту всі необхідні документи.

Знешкодження та розміщення харчових відходів

 Знешкодження харчових відходів, неліквідів продуктів харчування - важливий етап загального процесу утилізації. Даний етап є зменшення загального обсягу відходів, в ході якого вони стає максимально безпечними для здоров'я людей і навколишнього світу в цілому.

 Розміщення харчових відходів, неліквідів продуктів харчування фінальний етап утилізації, який слідує за знешкодженням. Кожен з цих етапів наша компанія виробляє в повній відповідності з санітарними нормами і відповідними положеннями законодавства.

Поділитись в соц. мережах