Утилізація вугільних відпрацьованих фільтрів

 Вугільні фільтри користуються на сьогоднішній день величезною популярністю завдяки своїм унікальним фільтрує властивостями. Основний такого фільтра є матеріал, просочений сумішшю з активованого вугілля. Подібні фільтри поглинають з надзвичайною ефективністю тверді частинки, різні газоподібні речовини і шкідливі сполуки (пари ртуті, тютюновий дим, аміак і т.д.). Але рано чи пізно вугільний фільтр втрачає свій творчий хист і стає непотрібним. В такому випадку фільтр підлягає утилізації, оскільки він може виділяти в атмосферу небезпечні для людського здоров'я речовини, що знаходяться в самому фільтрі. Згідно зі встановленими стандартами, відпрацьовані вугільні фільтри і фільтруючі завантаження (різноманітні сорбенти, кварцовий пісок, сіпрон) підлягають обов'язковій своєчасної утилізації.

Обов'язковим етапом є знешкодження відпрацьованих вугільних фільтрів, в процесі якого знижується потенційна шкода, яку можуть завдати здоров'ю людини містяться в них речовини.

Знешкодження та розміщення відпрацьованих вугільних фільтрів.

 Наступний етап - розміщення відпрацьованих вугільних фільтрів відповідно до норм і вимог, які пред'являються до відходів даного типу. Наша компанія пропонує повний комплекс послуг, пов'язаних з утилізацією вугільних фільтрів. Гарантом наших послуг може виступити ліцензія.

Поділитись в соц. мережах