Утилізація відходів деревини

 Утилізація відходів деревини, забрудненої маслами та іншими ПММ являє собою складне і відповідальне захід, що вимагає професійного підходу. Подібні відходи зустрічаються досить часто на переробних підприємствах, в ремонтних цехах і інших приміщеннях, в яких в якості піддонів або настилу використовується деревина. Згідно з діючими нормативними документами, подібні відходи підлягають обов'язковій утилізації. Чому? Відповідь проста. Справа в тому, що просочені маслом, бензином або антисептиками дошки, стружки і т.д. з часом починають виділяти в атмосферу небезпечні для життя речовини. До того ж, відходи подібного роду з надзвичайною легкістю спалахують, що нерідко призводить до небезпечних пожеж, що тягне за собою важкі наслідки. Утилізація забруднених відходів деревини проводиться за допомогою спеціалізованого автотранспорту в спеціально призначених для цієї мети місцях.

Знешкодження та розміщення відходів деревини

 Важливим етапом утилізації відходів деревини, забруднених маслами, бензином, антисептиками або іншими речовинами, є знешкодження. Воно необхідне для того, щоб звести до мінімуму потенційну шкоду даних відходів. Проводиться воно повинно виключно професіоналами, що мають на це відповідну ліцензію.

 Наша ліцензія дозволяє нам провести весь комплекс робіт по утилізації відходів деревини, включаючи знешкодження та подальше розміщення їх (в тому числі і для вторинної переробки, якщо це можливо).

Поділитись в соц. мережах