Утилізація люмінесцентних ламп

 Ми пропонуємо високоякісні послуги, пов'язані з утилізацією люмінесцентних ламп та поламаних ртутних ламп. Ртутні лампи користуються чималою популярністю на сучасних фабриках, заводах і інших великих підприємствах. Подібні типи ламп також отримали широке поширення в нашому повсякденному побуті. Але необхідно пам'ятати, що ртуть, що міститься в подібних лампах, являє собою небезпечний для навколишнього середовища і в тому числі, для людського організму, яд. Лампи, які містять в собі ртуть, вимагають дуже обережного поводження та обов'язкової утилізації. Допускається короткочасне накопичення подібного матеріалу на території підприємства з подальшою організацією вивозу і проведення утилізують заходів. Ми позбавимо Вас від усіх цих проблем, організовуючи професійний вивіз і утилізацію особливо небезпечних відходів.

 Утилізацію ртутних ламп проводиться трьома основними способами. Перший являє собою подрібнення ламп, їх промивання водою і обробку спеціальними хімреагентами, які пов'язують ртуть в сполуки. Мінус: ртуть не розгорнеться для подальшого використання, а отруєну нею воду потрібно дбайливо зберігати.

Другий спосіб демеркуризації - термічний. Він являє собою нагрів зруйнованих ламп в герметичній камері, вакуумну дистиляцію ртутної пари і уловлювання ртуті в низькотемпературні пастки, що дозволяє повернути цей отруйний метал у виробництво.

Третій спосіб використовується, в основному, для утилізації люмінесцентних ламп. Він полягає в їх поділі в потоці повітря з вібрацією на склобій, цоколі й містить ртуть люмінофор. Останній поміщають в герметичну тару, засипають цементом, заливають демеркурізірующім речовиною, частково пов'язуючи ртуть. І в такому вигляді переправляють для подальшої переробки.

Ртутоновмістимі відходи мало просто вивезти. Необхідно подбати про їх зберігання, про ізольованості небезпечних відходів від навколишнього середовища. Для того, щоб вирішити свою проблему з утилізацією накопичилися ртутновмісних матеріалів, довірте їх вивезення нам. Ми діємо у відповідності з усіма законодавчими нормативами, надаємо комплект документів, які доводять, що наші клієнти належним чином подбали про утилізацію своїх ртутновмісних відходів.

Знешкодження та розміщення ртутних ламп

Як ми вже відзначили, важливим етапом утилізації ртутних ламп є знешкодження шкідливих для здоров'я людини речовин, які в них містяться. У наш час процесу знешкодження відходів взагалі приділяється особлива увага - адже цього залежить здоров'я і навіть життя. Даний вид діяльності ліцензується і регламентується низкою законів і положень.

Обов'язковому ліцензуванню підлягає і процес розміщення відходів. І наша компанія має дану Ліцензію - на знешкодження і розміщення відходів усіх класів небезпеки.

Поділитись в соц. мережах