Sample Data-Articles

Чому саме акрилова ванна?

  Ванна – сьогодні це не лише предмет розкоші чи просто необхідний елемент будь-якого житла, але і незаміниме місце для релаксу після важкого робочого дня. Сучасний ринок пропонує широкий діапазон моделей, різних за стилем, формою, розміром, матеріалом виготовлення та ціною. Люди готові платити пристойні гроші, аби зробити ванну кімнату комфортною та стильною, але питання полягає в тому, за що платити і як серед такого великого вибору обрати гідний варіант.

  Беззаперечно, лідером та трендом на ринку, останні десятки років являються саме акрилові ванни. А серед переваг такого виду ванни неможливо оминути наступні пункти:

   - Величезний вибір. Акрил – самий пластичний матеріал, якому можна надати будь-яку форму, чим з успіхом користуються дизайнери та створюють самі стильні моделі.

   - Простий монтаж. Мала вага акрилової ванни дозволить без зайвих проблем її транспортувати, піднімати, переносити та встановлювати навіть без додаткової допомоги. В комплекті з ванною передбачений спеціальний регульований каркас на який монтується ванна акрилова, а жодними додатковими деталями перейматись не потрібно, як наприклад ніжки для ванни з інших матеріалів.

   - Легкість у догляді. Для того щоб помити акрилову ванну можна користуватись як і найпростішими засобами для миття так і засобами з вмістом спеціальних складів. Поверхня ванни завжди однаково легко очищається від різного роду забруднень, та швидко сяятиме чистотою. Також, акрил не піддається атакам грибка та не сприяє розмноженню бактерій.

  - Температура води в такій ванній довго зберігається, тому любителі довго поніжитись в гарячій ванній зможуть сповна цим насолодитись, вода остигатиме повільно, а поверхня ванни буде теплою та приємною на відміну від виробів з металу.

   - Поверхня ванни гладка, але водночас не ковзає, тому ризик травмуватись в ванній істотно занижений, що особливо актуально для тиху кого є діти.

   - Сучасний ринок пропонує великий вибір додаткових комплектацій, що можуть зробити ваше перебування в ванній ще комфортнішим. За бажанням ви зможете обрати різні насадки та масажні пристрої, щоб сповна насолодитись водними процедурами.

  Думок про такі ванни існує багато, про те очевидно що переваги абсолютно перекивають усі можливі недоліки. Серед таких можна виділити можливість пошкодження, акрилове покриття потребує бережного ставлення аби уникнути різного роду тріщин та подряпин, які можна самостійно зачистити наждачним папером, реставрувати рідким акрилом самостійно, або ж звернутись до спеціалізованої фірми. Також, до недоліків відносять відносно велику вартість акрилових ван, про те цей факт можна легко виправдати тим, що якісні акрилові ванни виготовляються за допомогою складних технологій, а ціна завжди виправдовує якість. Якщо Ви зараз знаходитесь перед вибором, яку саме ванну обрати в вашу ванну кімнату, можемо запевнити, що саме акрилова ванна стане вигідним вкладенням на довгі роки, яке забезпечить вам комфорт та затишок. Цінителі унікального та естетичного інтер’єру зможуть знайти відмінний для себе варіант на сайті https://shopredokss-san.com.ua/ широкий вибір та вигідні ціни однозначно не залишать ваз байдужими, а професійні менеджери з легкістю допоможуть підібрати максимально підходящу для вас модель.